Dub
Asociace, Kultura, Tisková zpráva

Cyber Sail Consulting a Anifilm Mezinárodní festival oznamují pořádání Game Pitch Arena Liberec 24, která se koná 8. května 2024 jako součást Anifilmu Mezinárodního festivalu.

Game Pitch Arena Liberec 24 představuje jedinečnou příležitost nejen pro vývojáře z České republiky a Slovenska, ale také pro naše vážené sousedy v Polsku a Německu, kteří jsou v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Liberce. Samozřejmě jsou vítáni vývojáři z celé Evropy! Tato akce je součástí dlouholetého festivalu Anifilm, který v poslední době více zaměřil svůj zájem i na videohry. Atmosféra na akci, kterou organizuje Cyber Sail, bude jak profesionální, tak přátelská, což vytváří ideální uvolněnou atmosféru podporující kreativitu.

Jednotlivá studia mají šanci získat cennou finanční podporu, která nepochybně usnadní plynulý vývoj projektů nezávislých studií.

Hlavní partner Mezinárodního festivalu Anifilm, Nadace PPF, velkoryse poskytla finanční dar 10 000 eur. Navíc O2 Česká republika přispěla nejlepším možným připojením na místě dle výběru vítěze, včetně pronájmu hardware na jeden rok zdarma. A v neposlední řadě právnická firma Mavericks darovala služby v hodnotě 1 000 eur. Tato štědrá podpora zdůrazňuje závazek našich sponzorů podporovat inovace a růst v herním průmyslu.

Pitching Session v Liberci nabízí malým i velkým vývojovým studiím jedinečnou příležitost prezentovat své projekty zkušeným profesionálním sudím (někteří z nich reprezentují vydavatelské společnosti). Tito odborníci mohou rychle identifikovat silné a slabé stránky každého projektu, ocenit ty nejlepší a doporučit je k financování potenciálním vydavatelům. To umožňuje vývojářům odhadnout skutečný potenciál svých projektů, identifikovat oblasti pro zlepšení a určit nejlepší další postup při jejich vývoji. Tato akce není jen soutěž, ale platforma pro růst a učení, to z ní činí neocenitelnou zkušenost pro všechny účastníky.

Přihlášky je možné podávat na webových stránkách Pitch Arena. Termín pro podání přihlášek je 24. dubna 2024 – nenechte si tuto jedinečnou příležitost proklouznout mezi prsty!

Celou akci bude moderovat Mikoláš Tuček. Jeho odbornost a charisma zajistí hladký a poutavý zážitek pro všechny účastníky.

O Cyber Sail Consulting

Cyber Sail Consulting je specializovaná konzultační firma v herním průmyslu, byla založena Vladimírem Geršlem, zkušeným manažerem, který pracoval s Activision, Sony a Plaion. Vladimír má bohaté zkušenosti a znalosti díky více než dvěma desetiletím v oboru. Firma se může pochlubit týmem expertů, kteří excelují v klíčových oblastech vývoje her, včetně kreativity, marketingu, produkce, ale i práva. Game Pitch Arena je strategická iniciativa společnosti Cyber Sail, která si klade za cíl pěstovat a posilovat institucionální podporu herního průmyslu v regionu střední a východní Evropy.

O Anifilmu 2024

Anifilm, Mezinárodní festival animovaných filmů, se bude konat v Liberci od 7. do 12. května 2024. Tento festival je určen autorům, filmovým profesionálům, studentům, pedagogům, filmovým teoretikům a všem fanouškům animované produkce, včetně dětí. Anifilm také dlouhodobě reprezentuje Českou republiku v mezinárodním kontextu.

O Game Pitch Arena

První ročník Game Pitch Arena byl pozoruhodným přírůstkem na scéně vývoje her v České republice. Tuto akci v roce 2023 oživila Cyber Sail Consulting jako součást konference Game Developers Session (GDS). Přitáhla pozornost a byla pozitivně přijata účastníky a profesionály v oboru.

logo GDA

Related Posts