Naši členové

Členem GDACZ se může stát každý český vývojář herního díla (fyzická nebo právnická osoba), který souhlasí se stanovami asociace a vyplněnou přihlášku zašle na adresu info@gda.cz

About Fun

Vývojáři mobilních her, kteří začali přetvářet své sny ve skutečnost v roce 2011. Dnes pracují na úžasných mobilních zážitcích díky hrám WarFriends a Tiny Miners.

Allodium

Allodium je ustálené Pražské studio zaměřené na vývoj herních produktů a různých serverových, desktopových i mobilních aplikací. Od svého založení v roce 2007 se soustředí na zdokonalení komplexních herních a byznysových řešení.

Amanita Design

Studio bylo založeno v roce 2003 na popud dokončení závěrečného univerzitního projektu – online flash hry zdarma s názvem Samorost. Od té doby se Amanita rozrostla o mnoho dalších talentovaných tvůrců a vytvořila světoznámé hry jako Machinarium, Botanicula, Samorost 2 a Samorost 3.

Beat Games

Nezávislé studio se sídlem v Praze. Bylo založeno dvěma autory, kteří byli natolik fascinovaní technologiemi, programováním a grafikou, používanou při vývoji počítačových her, že se rozhodli sami stát vývojáři. Nedávno se přejmenovali z původního studia Hyperbolic Magnetism.

Beresnev games

Zaměření studia Beresnev games je zacíleno na vývoj mobilních her, zahrnující kompletní cyklus vývoje od úvodních konceptů až po vydání. Jejich hlavní titul je hra Flippy Knife, kterou si stáhlo přes 10 milionů lidí po celém světě a stala se #1 na americkém žebříčku v obchodech AppStore i Google Play.

Bohemia Interactive

Vývojářská společnost, která se od roku 1999 zaměřuje na vývoj herního software a s ním souvisejícího výzkumu v oblasti 3D grafiky, umělé inteligence a fyzikální simulace v reálném čase. Studio je vydavatelem celosvětově známých titulů DayZ nebo série Arma.

Charged Monkey

Vývojové studio založené v roce 2015 v Praze se zaměřením na mobilní free-to-play hry. V roce 2018 jsme otevřeli kancelář v Bratislavě. Naše první hra, What The Hen!, dosáhla více jak 5 milionů instalací. Máme dva hlavní cíle a) vybudovat úspěšnou mezinárodní firmu s těmi nejlepšími lidmi a b) neustále zvyšovat kvalitu a úspěch našich her.

Charles Games

Charles Games je pražské herní studio stojící za oceňovanou hrou Attentat 1942. Zaměřujeme se na narativní hry v jedinečných prostředích. Rádi přicházíme s inovativními způsoby, jak prozkoumávat vážná témata. Nyní pracujeme na nové historické hře Svoboda 1945 a atmosferické adventuře The Legend of the Spirit Bird.

DIVR Labs

Studio vyvíjí unikátní multismyslové zážitky, které kombinují nejnovější dimenzi virtuální reality s pohybem ve skutečném světě. V roce 2018 uvedlo do provozu největší evropskou VR atrakci Golem.

Dreadlocks

Česko-Britské herní studio založené v roce 2011, které stojí především za populárním kyberpunkovým RPG Dex, kterého se po celém světě prodalo více, než čtvrt milionu kusů, a to na PC, PS4, XB1, PS Vita a dalších platformách. Kromě vlastní produkce se Dreadlocks specializují také na zakázkový vývoj. Mají na kontě desítky úspěšných projektů z oblasti augmentované a virtuální reality. V roce 2017 realizovali akvizici herního studia Silicon Jelly, aby převzali otěže dalšího vývoje populární mobilní adventury Mimpi Dreams, kterou hrálo již více jak 2.5 milionu hráčů.

Gammosaur

Nezávislé herní studio známé díky své unikátní logické hře s jednoduchým ovládáním a návykovou hratelností Minimal.

Geewa

Vývojářské studio a vydavatel "casual" kompetitivních her pro více hráčů, hratelných napříč různými platformami, jako jsou webové prohlížeče či mobilní zařízení. Studio si klade za cíl přinést jedinečné zážitky kompetitivního hraní "casual" hráčům, což vystihuje i jejich motto: "Challenge Anyone".

GIANTS Software

GIANTS Software je vývojář stojící za celosvětově nejprodávanějším real-time simulátorem: Farming Simulator. Jako středoevropská společnost s kancelářemi v Curychu (Švýcarsko), Erlangenu (Německo) a Brně jsme odhodláni hráčům přinášet herní zážitky té nejvyšší kvality.

Gold Knights

Indie studio vzniklo v roce 2015. Po úspěšné crowdfundingové kampani připravují k vydání prvotinu, příběhovou RPG hru s názvem LostHero.

Grip Digital

Soukromá vývojářská společnost a vydavatel her pro konzole, PC a high-end mobilní zařízení se sídlem v Praze a Zlíně. Založena v roce 2009 veterány herního průmyslu, kteří pracovali na hrách pro všechny herní platformy. Nyní pracují s nejlepšími tvůrci, studii a značkami z celého světa, aby realizovali ty nejlepší hry.

SCS Software

Společnost se od roku 1997 zaměřuje na vývoj simulátorů, pro který používá vlastní herní engine. Na kontě má slavné tituly jako Euro Truck Simulator a American Truck Simulator.

Warhorse Studios

Nové nezávislé herní studio, s týmem zkušených veteránů. Své místo na světovém herním trhu si vydobylo hned prvním vydaným titulem Kingdom Come: Deliverance.