Naši členové

About Fun

Vývojáři mobilních her, kteří začali přetvářet své sny ve skutečnost v roce 2011. Dnes pracují na úžasných mobilních zážitcích díky hrám WarFriends a Tiny Miners.

Amanita Design

Studio bylo založeno v roce 2003 na popud dokončení závěrečného univerzitního projektu – online flash hry zdarma s názvem Samorost. Od té doby se Amanita rozrostla o mnoho dalších talentovaných tvůrců a vytvořila světoznámé hry jako Machinarium, Botanicula, Samorost 2 a Samorost 3.

Beat Games

Nezávislé studio se sídlem v Praze. Bylo založeno dvěma autory, kteří byli natolik fascinovaní technologiemi, programováním a grafikou, používanou při vývoji počítačových her, že se rozhodli sami stát vývojáři. Nedávno se přejmenovali z původního studia Hyperbolic Magnetism.

Bohemia Interactive

Vývojářská společnost, která se od roku 1999 zaměřuje na vývoj herního software a s ním souvisejícího výzkumu v oblasti 3D grafiky, umělé inteligence a fyzikální simulace v reálném čase. Studio je vydavatelem celosvětově známých titulů DayZ nebo série Arma.

Craneballs

Ostravské herní studio založila roku 2009 skupina tří nadšenců. Dnes má tým desítky lidí a v portfoliu několik úspěšných projektů jako je např. série Overkill.

DIVR Labs

Studio vyvíjí unikátní multismyslové zážitky, které kombinují nejnovější dimenzi virtuální reality s pohybem ve skutečném světě. V roce 2018 uvedlo do provozu největší evropskou VR atrakci Golem.

Dreadlocks

Česko-Britské herní studio založené v roce 2011, které stojí především za populárním kyberpunkovým RPG Dex, kterého se po celém světě prodalo více, než čtvrt milionu kusů, a to na PC, PS4, XB1, PS Vita a dalších platformách. Kromě vlastní produkce se Dreadlocks specializují také na zakázkový vývoj. Mají na kontě desítky úspěšných projektů z oblasti augmentované a virtuální reality. V roce 2017 realizovali akvizici herního studia Silicon Jelly, aby převzali otěže dalšího vývoje populární mobilní adventury Mimpi Dreams, kterou hrálo již více jak 2.5 milionu hráčů.

Gammosaur

Nezávislé herní studio známé díky své unikátní logické hře s jednoduchým ovládáním a návykovou hratelností Minimal.

Geewa

Vývojářské studio a vydavatel "casual" kompetitivních her pro více hráčů, hratelných napříč různými platformami, jako jsou webové prohlížeče či mobilní zařízení. Studio si klade za cíl přinést jedinečné zážitky kompetitivního hraní "casual" hráčům, což vystihuje i jejich motto: "Challenge Anyone".

Gold Knights

Indie studio vzniklo v roce 2015. Po úspěšné crowdfundingové kampani připravují k vydání prvotinu, příběhovou RPG hru s názvem LostHero.

Grip Digital

Soukromá vývojářská společnost a vydavatel her pro konzole, PC a high-end mobilní zařízení se sídlem v Praze a Zlíně. Založena v roce 2009 veterány herního průmyslu, kteří pracovali na hrách pro všechny herní platformy. Nyní pracují s nejlepšími tvůrci, studii a značkami z celého světa, aby realizovali ty nejlepší hry.

SCS Software

Společnost se od roku 1997 zaměřuje na vývoj simulátorů, pro který používá vlastní herní engine. Na kontě má slavné tituly jako Euro Truck Simulator a American Truck Simulator.

Wargaming Prague

Mezinárodní herní vývojářské studio a herní vydavatel původem z Běloruska. Nyní studio operuje po celém světě včetně české pobočky, která byla založena v roce 2017 s působností v Praze a Brně. Jejich nejznámějším titulem je celosvětový hit World of Tanks.

Warhorse Studios

Nové nezávislé herní studio, s týmem zkušených veteránů. Své místo na světovém herním trhu si vydobylo hned prvním vydaným titulem Kingdom Come: Deliverance.