Čvc
Asociace

EuroPlay Games Contest je oslavou videoher v soutěžním duchu. Postaví proti sobě patnáct zemí Evropy, které vysílají svého reprezentanta do nelítostného boje o vítězný titul. Soutěž proběhne 28. srpna online živě na Twitchi, Youtube, Twitteru a Facebooku.

Soutěž je organizována asociací UKIE (The Association for UK Interactive Entertainment) ve spolupráci s lokálními partnery zúčastněných zemí. Česká asociace herních vývojářů je partnerem za Česko a reprezentující titul ze všech přihlášených vybere komise složená z odborníků z řad členů asociace. O celkovém vítězi pak rozhodne publikum v rámci online hlasování na Twitteru.

Soutěže se letos zúčastní Česko, Velká Británie, Rakousko, Belige, Litva, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Švýcarsko, Bělorusko, Ukraina, Bulharsko, Nizozemí, Itálie a Španělsko.

Hledáme studia a tituly, které se chtějí utkat v soutěži o vítězný titul a reprezentovat Česko

Pro vítěze čeká zasloužená trofej, ale také velká pozornost médií, investorů a vydavatelů a nepochybně také zviditelnění svého titulu potenciálním hráčům. Je to výborná příležitost všem herním vývojářům, pokud tedy splňujete podmínky, neváhejte vyplnit přihlášku!

Dle oficiálních podmínek soutěže se mohou přihlašovat pouze tituly, které nejsou v době konání soutěže (tj. 28. srpna) vydány na jakékoli platformě, včetně early-access přístupu. Hra je považována za vydanou prvním hratelným obsahem na libovolné platformě, bez ohledu na nadcházející DLC, update nebo vydání na konzolích. Nevztahuje se na hratelné demo, open beta a jiné formy omezeného bezplatného přístupu.

Omezení se nevztahují na velikost titulu ani primární platformu. Studio může přihlásit do výběru více než jeden titul. V takovém případě vyplňte přihlášku opakovaně.

Přihlášky podávejte do středy 22. července.

Spolupráce je otevřená také novinářům, vydavatelům a investorům. Máte-li zájem o účast, prosím kontaktujte nás na info@gda.cz

Related Posts