Pojďme spojit síly! Zdaleka není dobojováno!

Vyhlašujeme veřejnou sbírku “Herní průmysl pomáhá” ohroženým zdravotníkům v první linii. Vyzýváme proto herní vývojáře, firmy i komunitu hráčů ke společné pomoci. Navzdory oficiálním informacím je stále velký nedostatek ochranných pomůcek. Vyslyšeli jsme proto volání o pomoc dvou univerzit a sbírkou společně podpoříme tyto projekty:

Transparentní účet, na který můžete posílat příspěvky:

123-0727990287/0100*

*Účet pro zasílání příspěvků je transparentní,
zasláním příspěvku souhlasíte se zveřejněním údajů o platbě.

Vaše příspěvky podpoří

Výroba ochranných masek
COVMASK

Ochranná maska Covmask z laboratoří ČVUT. Vyrábí 2 000 ks denně a dodávají masky do nemocnic a dalších zdravotnických zařízení a systémů IZS

Za každých 100 000 Kč dostanou zdravotníci
166 ochranných masek.

Výroba čelních štítů
CEITEC

Čelní štíty z laboratoří FabLab brněnské VUT. Investovali do výkonnějších technologií a zvýšili produkci na 2 000 ks denně. Dodávají do nemocnic i dalších zdravotnických zařízení.

Za každých 100 000 Kč dostanou zdravotníci
5 000 ochranných štítů

Upozornění: výroba čelních štítů byla pozastavena a po zhotovení aktuálních objednávek bude projekt ukončen. Díky vašim příspěvkům jsme je podpořili částkou 100 tisíc korun. Nadále bude vaše podpora věnována v plné výši projektu COVMASK.  Děkujeme!

motol
masky
mdeDYvlw
IMG_0799(1)
EVKwXIvU8AAS3A3(1)
EVKwXHfVAAMAh-l(1)
S vaší pomocí můžeme podpořit ty, kteří mají na hry času nejméně. Děkujeme!

Pomoci můžete také sdílením informací o této sbírce:

Asociace českých herních vývojářů, z. s. pořádá veřejnou sbírku, na základě osvědčení Magistrátu hlavního města Prahy, Sp. zn. S-MHMP 525848/2020, za účelem pomoci v souvislosti s pandemií COVID-19, tj. na zajištění ochranných masek, plicních ventilátorů a ochranných prostředků pro zdravotnická zařízení, složky Integrovaného záchranného systému a odběrová centra. Osvědčení o konání sbírky ZDE.

Novinky z projektu