Dub
Asociace, Herni průmysl pomáhá

Před týdnem jsme vyhlásili veřejnou sbírku „Herní průmysl pomáhá“ na podporu ohrožených zdravotníků. Od zahájení sbírky se podařilo vybrat již přes 300 000 Kč a za toto skvělé číslo moc děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili, ať už finančním příspěvkem nebo sdílením informací.

Mohlo by se zdát, že už máme vyhráno a vše se uklidňuje. Realita je bohužel jiná. Nedostatek ochranných pomůcek stále komplikuje situaci všem, kteří pečují o pacienty a velké procento nakažených je právě mezi zdravotníky.

„Poptávka po maskách je stále vysoká. Obrací se na nás nemocnice, kam jsme masky dodávali, že potřebují další a v souvislosti s otevíráním některých zdravotních středisek a zubních ordinací, vzniká nová poptávka. V tuto chvíli čekají zdravotníci na dodání více než 10.000 ks masek. Stále vyrábíme a o ukončení výroby zatím neuvažujeme“ sdělila Lucie Orgoníková, kancléřka ČVUT.

Obracíme se tedy znovu na vás, herní vývojáře, firmy i komunitu hráčů. Spojme síly a společně přispějme těm, kteří v těchto časech pečují o naše zdraví. Vaší pomoci si nesmírně váží.

Transparentní účet, na který můžete posílat příspěvky:

123-0727990287/0100 *

Asociace českých herních vývojářů, z. s. pořádá veřejnou sbírku, na základě osvědčení Magistrátu hlavního města Prahy, Sp. zn. S-MHMP 525848/2020, za účelem pomoci v souvislosti s pandemií COVID-19, tj. na zajištění ochranných masek, plicních ventilátorů a ochranných prostředků pro zdravotnická zařízení, složky Integrovaného záchranného systému a odběrová centra. Osvědčení o konání sbírky ZDE.

*Účet pro zasílání příspěvků je transparentní,
zasláním příspěvku souhlasíte se zveřejněním údajů o platbě.

Related Posts